Kompletní péče v oblasti BEAUTY!

30.05.2020

Moje milé klientky, již nedávno jste si u mne mohly všimnout, že chystám něco nového a konečně je tu ten okamžik, kdy vám to mohu vše říci! <3

Jak vám asi napovídá titulek článku, od dnešního dne vám mohu oficiálně nabídnout komplexní služby v oblasti BEAUTY! Už tu nepůjde pouze o dokonalé líčení, ale i o "předpřípravu" pleti a celkovou péči o pleť. 

Nabízím vám hned několik ošetření, které jsou rozděleny podle vašich požadavků a cílené na určité skupiny klientů. 

Balíčky jsou jak pro stálé klienty, kteří si mohou vybrat podle osobních i cenových představ, tak třeba pro nevěsty, které chtějí pouze zdokonalit a zlepšit stav svojí pleti před svatbou.  

Dále nabízím kvalitní služby v BROW BARu, kde si také můžete vybrat, a to mezi klasickou úpravou obočí (BASIC BROW), nebo třeba barvení hennou (HENNA BROW). 

Velmi oblíbený je také Lash lifting&botox, který vám zaručí dokonale vyživené, natočené a nabarvené řasy nejšetrnější metodou na našem trhu!


Postupně vás tady, nebo třeba na mých facebookových stránkách budu informovat o jednotlivých ošetřeních, abyste byli co nejvíce v obraze a případně věděli, co je to pravé ořechové přímo pro vás!


Těším se na všechny vaše reakce!

Díky že vás všechny mám!

Kačka <3