Můj příběh...

Kateřina Miškelová 

Make-up Artist & Skincare Specialist


Jmenuji se Kateřina Miškelová, jsem maminkou dvojčátek a milující manželkou. Působím jako profesionální vizážistka, brow master a specialista v oboru péče o pleť. 

Působím především na Vysočině v okolí Velkého Meziříčí a Třebíče, ale nebráním se spolupráci po celé České Republice.

Svoji práci miluji. Je to něco, co mě naplňuje, motivuje a dodává úsměv do života, a proto jsem tu právě pro Vás, abych Vám ukázala, že každý může být krásný, bez ohledu na věk, či postavu. Každému zákazníkovi věnuji maximální čas a péči pro to, aby ode mne odcházel spokojený a s úsměvem na tváři.

Moje vášeň a nadšení pro líčení a vše co se ho týká byla zjevná, proto jsem dvakrát - roku 2015 navštívila vyhlášený pražský Make-up Institute, kde jsem absolvovala rekvalifikační make-up artist kurz a poté asi za 2 měsíce kurz svatebního líčení. Rozhodně to tímto ale nekončí... Člověk se má vzdělávat celý život a už teď mám naplánovaných spoustu dalších kurzů do budoucna :).

Po několika plných svatebních sezónách jsem se rozhodla, že chci především nevěstám, ale i stálým klientkám, nabídnout více než pouze krásné líčení, podle jejich představ, přímo jim na míru. Mrzelo mě, když klientka měla se svojí pletí problémy, byla nespokojená, nebo nevěděla, jak o ni správně a dlouhodobě pečovat. Proto jsem se koncem roku 2019 rozhodla a propracovala se až na titul brow mastera a specialisty v oboru péči o pleť. 

K líčení používám profesionální značky jako např.: Inglot, Urban Decay, NARS, MakeupForEver, Bobbi Brown, MAC, NYX atd.

Všechny mé služby můžete získat v podobě dárkových poukazů, např. pro rodinné příslušníky, přátele apod..