KURZY LÍČENÍ

Make-up, který se sama naučíte ovládat

Nevíte, jak se správně nalíčit?
Proto je tento kurz určen právě pro Vás!

Nejen, že se naučíte rozpoznat svůj typ pleti a obličeje, naučíte se jak basic líčení, tak i základy výraznějšího, kouřového líčení na večer.


SVATEBNÍ LÍČENÍ

Make-up pro Váš velký den

Vaše svatba bude jedním z nejdůležitějších a nezapomenutelných dní Vašeho života. V tento den touží být každá žena - nevěsta krásná, okouzlující a výjimečná. Proto je dobré svatební make-up nepodcenit a nechat se profesionálně nalíčit. Svatební líčení musí vydržet celý den, ale také musí skvěle vypadat na fotografii.


LÍČENÍ NA PŘÍLEŽITOST

Make-up na večer, oslavu, nebo párty

Jdete na ples, na oslavu, nebo třeba jenom na nějakou pro Vás speciální příležitost? Nechte se nalíčit například tak, aby Vám make-up ladil k šatům, nebo jenom povýšil Váš outfit o stupeň výš.
Buďte za hvězdu! FOTO-MAKEUP

Make-up pro fotografii

Proč se nechat profesionálně nalíčit na fotografii? Foto-makeup je od toho klasicého velice odlišný. Nejen, že se liší v zapracování produktů, ale je také o hodně výraznější a obtížnější- fotoaparát pobere v některých případech až 50% barev. Umožní Vám zakrýt drobné vady a chybičky pleti a celkově dotváří osobnost a styl fotografie.
PROMĚNA VIZÁŽE

Objevte v sobě krásu a své nové Já...

ZMĚNA JE ŽIVOT!
Začínáte novou etapu života, nebo jen cítíte, že potřebujete změnu? Nebojte se nám propůjčit své JÁ a podtrhnout jeho skrytou krásu!
Nechte o sebe pečovat v prostředí příjemného salonu se samými usměvavými tvářemi.


fdsasdfda

KOSMETIKA INGLOT

Nákup produktů, které  pohladí po srdci

Ten, kdo mě zná, ví, že čestné místo si v mém profikufru hřeje značka INGLOT - nejen pro nekonečný výběr barev, ale i super výdrž a cenovou dostupnost vs. kvalitu.
A právě proto, jsem se rozhodla Vám ji přiblížit formou stojanu s kosmetikou na prodej, který můžete najít v Salon Elegance - Lenka Sukupová v Měříně. 
Pokud budete chtít poradit s výběrem, neváhejte se na mě obrátit. Klidně se v salonu můžeme sejít a doladit vše společně! :)


fdkjlajflka

CRAZY MAKEUP

Make-up, v kterém budete někým jiným...

Máte před sebou Halloween, narozeninovou párty, maškarní ples, nebo večírek v kostýmech? Doveďte svůj outfit do dokonalosti pomocí crazy make-upu, který Vám ušiji přímo na míru!

Nebojte se kreativity a nechme se společně unést na vlně zábavy!